🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کافی میکس ارزان + قیمت عمده کافی میکس فله

خرید کافی میکس ارزان فله ای و بسته بندی را مراکز اینترنتی با قیمت روز بدون واسطه و به صورت مستقیم فراهم کرده اند. این شرکت ها می توانند مشتریان عمده خود را در شهرهای مختلف ایران تامین نموده و نیازشان را آن طور که باید و شاید تامین کنند.

تولید و عرضه بسیاری از محصولات امروزه توسط شرکت های ایرانی دنبال می شود. این مسئله کمک زیادی به کاهش هزینه ها نموده و سبب شده خریداران تولیداتی را انتخاب و خریداری کنند که کاملا تخصصی و حرفه ای تولید شده اند.

کافی میکس از تولیداتی ست که بومی ایران نبوده و از دیگر کشورها واردات می شود. اما به دلیل تقاضای زیادی که از سوی مصرف کننده ها برای خرید این محصول دیده شده، شرکت های ایرانی نیز تلاش خود را برای تولید و عرضه کافی میکس بکار گرفته اند. این تولیدی ها توانسته اند محصولی استاندارد و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه داده و همواره شرایط همکاری خوبی را رقم زنند.

خرید کافی میکس ارزان قیمت

بسیاری از خریداران امروزه به منظور تهیه انواع کافی میکس ارزان قیمت اقدام کرده و سعی خود را در کمک گرفتن از مجموعه های معتبر دارند. این شرکت ها که با بهره گیری از شرایط خوب و مواد اولیه درجه یک اقدام به تولید کافی میکس فله نموده، همکاری مداوم در فروش نیز دارند.


بیشتر بخوانید: کافی میکس؛ خوشمزه خطرناک


در راستای خرید کافی میکس ارزان می توان از روش های زیر اقدام کرد:

  • سایت های اینترنتی
  • فروشگاه های رسمی معتبر
  • نمایندگی های تخصصی و بزرگ
  • شرکت های پخش عمده

در این میان استعلام قیمت روز انواع کافی میکس موضوعی بسیار مهم و مورد توجه است. به این ترتیب متقاضیان خواهند توانست محصول مد نظر خود را تحت شرایط بهتر خریداری و استفاده کنند.

فروش عمده کافی میکس کیلویی

فروش عمده کافی میکس کیلویی

فروش کافی میکس به دو صورت کیلویی و بسته بندی در بازار مرسوم است. از این رو خریداران براساس نیاز خود سعی در انتخاب بهترین نوع این محصول داشته و آن را از مجموعه های بزرگ و معتبر خریداری می کنند.

با توجه به اینکه کافی میکس کیلویی برای اغلب خریداران صرفه اقتصادی داشته، امروزه به صورت مستقیم راهی بازار شده و قیمت روز آن نیز اعلام می شود. معمولا این نوع کافی میکس در بسته بندی هایی با حجم ۲۰ و ۴۰ کیلوگرمی عرضه شده و متقاضیان می توانند تحت شرایط ویژه آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

قیمت کافی میکس فله

قیمت کافی میکس فله ای در بازار

کافی میکس فله ای محصولی ست که خریدش برای اغلب مجموعه ها مانند کافی شاپ ها و قهوه خانه ها اهمیت یافته است. زیرا معمولا قیمت مناسب تر داشته و خریداران می توانند براساس نیاز و انتظار خود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

شرح کالا

وزن کارتن قیمت عمده هر کیلوگرم (ریال)
کافی میکس ۳ در ۱

۴۰ kg

۳۲۰.۰۰۰

کافی میکس ۳ در ۱ درجه یک

۴۰ kg

۴۰۰.۰۰۰
کافی میکس ۲ در ۱

۴۰ kg

۵۰۰.۰۰۰

قیمت کافی میکس در بازار به صورت فله ای و عمده اعلام شده تا متقاضیان راحت تر نیاز خود را مشخص نموده و آنها را تهیه کنند.

به این ترتیب وقتی قیمت کافی میکس در بازار اعلام می شود، به کیفیت آن نیز توجه شده و برای رفع نیاز خود آن طور که باید و شاید سفارشات خود را معین می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید