🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید هات چاکلت سانتوس بهترین پودر شکلات داغ

خرید هات چاکلت سانتوس و بهترین پودر شکلات داغ با قیمت مناسب فراهم شده است. زیرا تولید کننده های ایرانی به این موضوع اهمیت داده و براساس سفارشات عمده از سراسر کشور اقدام خواهند کرد.

امروزه تولیدات زیادی در بازار ایران توزیع می شود که با استانداردهای جهانی تولید و ارائه می شوند. این محصولات وقتی از نوع خوراکی باشند، باید از نظر بهداشتی نیز مورد تایید قرار گیرند. به این ترتیب است که در سالهای اخیر شرکت های تخصصی در این زمینه ها فعالیت داشته تا بهترین تولیدات به دست خریداران رسد.

هات چاکلت یکی از محصولات خوراکی ست که از نظر رعایت اصول بهداشتی و کیفیت در وضعیت خوبی هستند. این تولیدات را با از شرکت هایی خریداری نموده که در این زمینه عملکرد خوبی داشته و می توانند هات چاکلت باکیفیت ارائه دهند.

خرید هات چاکلت سانتوس کیلویی

یکی از برندهای شناخته و پرتقاضای هات چاکلت در بازار ایران، سانتوس است. این شرکت توانایی تولید بهترین نوع شکلات داغ را با استانداردهای جهانی دارد. به این ترتیب توانسته در میان خریداران زیادی جایگاه ویژه کسب کرده و از فروش خوبی برخوردار شود.

هات چاکلت سانتوس یک و ۲۵ کیلویی از سوی خریداران عمده در شهرهای مختلف مد نظر است. به همین دلیل بیشتر به توزیع کننده های دست اول مراجعه نموده تا قیمت هات چاکلت را مناسب اعلام دارند. برای این منظور از سایتهای اینترنتی نیز کمک گرفته شده و امروزه متقاضیان به آنها مراجعات زیادی دارند.

آشنایی با بهترین برند تولید کننده هات چاکلت در ایران

بهترین برند تولید کننده هات چاکلت

خوشبختانه با ورود تولید کننده های ایرانی در زمینه تولید هات چاکلت این محصول با کیفیت بهتر در دسترس قرار گرفته است. به طوری که در خطوط تولید حرفه ای فرآوری شده و با شرایط خوب راهی بازار می شوند، هم از نظر طعم در وضعیت خوبی بوده و هم خریداران می توانند از استانداردهای خوب آنها بهره گیرند.

از جمله بهترین برندهای تولید کننده هات چاکلت در ایران می توان به کارخانه های زیر اشاره نمود:

  1. هات چاکلت بگتا
  2. هات چاکلت سانتوس
  3. هات چاکلت لترا
  4. هات چاکلت نیتل

مسلما مصرف کننده های هات چاکلت نیز به دنبال شناخت بهترین برندها در بازار ایران هستند. زیرا خواهند توانست انتخاب بهتری داشته و تولیدات باکیفیت را با قیمت مناسب تر تهیه کنند. برای این منظور به مجموعه ها و شرکتهای تخصصی مراجعه نموده و همواره از شرایط همکاری خوب آنها بهره گیرند.

از مهمترین مزیت هایی که می توان در انواع هات چاکلت ایرانی دید عبارتند از:

  • طعم خوب
  • ترکیبات عالی
  • فراوری تخصصی
  • قیمت مناسب
  • بسته بندی استاندارد

محصولات سانتوس با قیمت درب کارخانه

محصولات سانتوس با قیمت کارخانه

محصولات شرکت سانتوس همانند هات چاکلت از کیفیت عالی برخوردار است. به همین دلیل متقاضیان برای خرید بهترین نوع این محصولات اقدام نموده و از نمایندگی های رسمی این مجموعه کمک می گیرند.

قیمت محصولات سانتوس در حال حاضر با قیمت درب کارخانه در دسترس بوده و متقاضیان می توانند سفارشات خود را بهتر نمایند. به این ترتیب که باکیفیت ترین ها را به صورت بسته بندی شده و فله ای تقاضا نموده و خریداران تحت شرایط بهتر آنها را سفارش می دهند.

شرکت آرشامین در راستای عرضه انواع محصولات سانتوس در بازار شهرهای مختلف ایران فعالیت نموده و تولیداتی را اعلام قیمت نموده که بسیار درجه یک و باکیفیت می باشند لذا در ادامه لیست قیمت مصرف کننده محصولات سانتوس برای بررسی بیشتر آمده که برای دریافت قیمت عمده کافیست حجم سفارش خود را به مشاوران فروش شرکت اطلاع دهید.

شرح کالا

تعداد در کارتن قیمت هر بسته (ریال)
هات چاکلت ۷۰ درصد سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۱.۰۹۵.۰۰۰

هات چاکلت ۸۰ درصد سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۱.۳۱۲.۰۰۰
وایت چاکلت سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۱.۳۱۰.۰۰۰

چای ماسالا سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۱.۳۳۰.۰۰۰
چای ماسالا سانتوس

۳۰*۲۵۰ g

۳۸۵.۰۰۰

قهوه ترک مدیوم سانتوس

۱۰*۱۰۰۰ g

۱.۵۴۰.۰۰۰
قهوه ترک لایت سانتوس

۱۰*۱۰۰۰ g

۱.۵۴۰.۰۰۰

پودر کاکائو سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۲.۰۵۰.۰۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید