🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید قهوه فوری کیلویی در ایران در ۲ مدل گلد و کلاسیک

خرید قهوه فوری کیلویی در بازار شهرهای مختلف ایران توسط بازرگانی آرشامین فراهم شده است. این مرکز قیمت روز را در بازار اعلام داشته و همواره براساس آن اقدام به فروش مستقیم خواهد کرد.

قهوه فوری یا نسکافه از تولیداتی ست که مصرف کننده ها امروزه برای تهیه بهترین نوع آن اقدام نموده و از این نوشیدنی گرم در وعده های مختلف بهره می گیرند. به همین دلیل است که امروزه بهترین نوع قهوه فوری با کیفیت عالی راهی بازار شده و متقاضیان زیادی آنها را سفارش می دهند.

در این میان انواع قهوه فوری که به صورت حرفه ای و با ترکیبات استاندارد تولید شده، بیشترین فروش را به خود اختصاص داده و افراد زیادی آنها را سفارش می دهند. این تولیدات را می توان بی واسطه و به صورت مستقیم از مجموعه ها و شرکت های معتبر خریداری نمود.

بهترين ماركهای قهوه فوری کیلویی در ایران

بهترين ماركهای قهوه فوری کیلویی در ایران

بررسی و شناخت بهتری مارکهای قهوه فوری در ایران موضوعی بسیار مهم برای خریداران است. به همین دلیل اغلب افرادی که آنها را سفارش داده و از مجموعه ها و شرکت های تخصصی و بزرگ کمک می گیرند.

معمولا بهتری مارک قهوه فوری از نظر مصرف کننده ها، برندی ست که موضوعات زیر را به درستی رعایت کند:

  • استفاده از مواد اولیه خوب
  • فرآوری قهوه فوری با استانداردهای لازم
  • بهره گیری از بهترین دستگاه ها در این راستا
  • رعایت اصول بهداشتی و کیفیت
  • مشخص بودن تاریخ مصرف

به این ترتیب خریداران قهوه فوری کیلویی در ایران انتخاب زیادی از مارک های ایرانی و وارداتی دارند. چرا که در این زمینه کارخانه های تخصصی و بزرگ فعالیت نموده و بهترین محصولات را راهی بازار خواهند کرد.

خرید قهوه فوری کیلویی ۲ مدل گلد و کلاسیک

همانطور که می دانید قهوه فوری در دو نوع گلد و کلاسیک تولید می شود. هر یک از این تولیدات از سوی مصرف کننده های مختلف مورد توجه بوده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، ذائقه های متفاوتی دارند.

با توجه به تقاضایی که برای هر دو نوع قهوه فوری گلد و کلاسیک در بازار ایران وجود دارد، عرضه کننده ها تلاش نموده تا آنها را تامین و در اختیار مصرف کننده ها قرار دهند. به این ترتیب شرایط خرید قهوه فوری کیلویی به صورت مستقیم فراهم شده و قیمت روز آنها نیز در دسترس قرار می گیرد.

لیست قیمت نسکافه کیلویی

لیست قیمت نسکافه کیلویی

قهوه فوری یا نسکافه کیلویی نیز همانند نوع بسته بندی تقاضای زیادی دارند. به همین دلیل همواره لیست قیمت آنها از سوی مجموعه های عرضه کننده بهتر در دسترس خریداران قرار گرفته و برای فروش آنها اقدام می شود.

معمولا شرکت هایی که انواع نسکافه کیلویی را در بازار ارائه می دهند، در رابطه با قیمت رقابتی دقت زیادی دارند. در این صورت لیست قیمت قهوه فوری را به گونه ای اعلام داشته تا خریداران نیاز خود را آن طور که باید و شاید راحت تر اعلام دارند.

شرح کالا

وزن کارتن قیمت هر کیلوگرم (ریال)
نسکافه گلد اکوادور

۲۵ kg

۳.۵۵۰.۰۰۰

نسکافه گلد برزیل

۲۰ kg

۳.۵۵۰.۰۰۰
نسکافه گلد هندی

۲۳ kg

۲.۸۵۰.۰۰۰

نسکافه گلد کلمبیا

۲۵ kg

نسکافه گلد کره ای

۲۵ kg

۳.۳۰۰.۰۰۰

نسکافه کلاسیک برزیل

۲۰  kg

۲.۳۵۰.۰۰۰
نسکافه کلاسیک هندی

۲۳  kg

۱.۹۵۰.۰۰۰

نسکافه کلاسیک کلمبیا

۳۰ kg

نسکافه اسپرسو برزیل

۲۵  kg

نسکافه اسپرسو هندی

۲۵  kg

۱.۹۰۰.۰۰۰
نسکافه اسپرسو کلمبیا

۳۰ kg

شرکت آرشامین سایت خرید نسکافه ش را در اختیار کاربران قرار داده است چراکه این مجموعه که از عرضه کننده های بزرگ نسکافه کیلویی در بازار ایران بوده، محصولات خوب را با قیمت مناسب پیشنهاد داده و مشتریان خود را ان طور که باید و شاید تامین خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید