🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش نسکافه فله در تهران

هر نمایندگی فروش نسکافه در بازار شهرهای مختلف ایران محصولات خود را به صورت فله و بسته بندی ارائه می دهد. در این صورت انتخاب آن برای خریداران با توجه به کیفیت و قیمت به راحتی انجام می شود.

همانطور که می دانید امروزه بهره گیری از انواع نسکافه یا قهوه فوری ار افراد زیادی می پسندند. زیرا مزیت هایی داشته که سبب آرامش و دوری استرس خواهد شد. از این رو انتخاب و استفاده از نسکافه با توجه به طعم و کیفیت موضوعی بسیار مهم برای مصرف کننده ها می باشد.

در ایران نیز همانند دیگر کشورهای دنیا، استقبال زیادی از انواع نسکافه می شود. به طوری که بهترین ها نوع نسکافه از مارک های خوب و درجه یک تهیه خواهد شد. چرا که طعم و کیفیت نسکافه از مهمترین موضوعاتی ست که برای مصرف کننده ها اهمیت داشته و براساس ان سفارشات مختلف را به عرضه کننده ها اعلام می دارند.

نمایندگی فروش نسکافه فله ای

در بازار ایران فروش انواع نسکافه فله ای نیز زیر نظر شرکت هایی انجام می شود که در حوزه این محصول تخصص دارند. به طوری که بهترین ها را راهی بازار نموده و در رابطه با آنها اطلاعات کافی ارائه می دهند.

فروش نسکافه فله ای بسته بندی های ۲۰ الی ۳۵ کیلوگرمی انجام شده و معمولا افراد زیادی آنها را تهیه خواهند کرد. این تولیدات که در کارخانه ها با شرایط خوب بسته بندی شده، از هر نظر مورد تایید بوده و مصرف کننده ها می توانند بهترین مدل ها را از مراکز تخصصی با مارک های خوب تهیه کنند.

دسترسی به نمایندگی های رسمی و شرکت های تخصصی از مهمترین موضوعاتی ست که از خریداران سراسر کشور دنبال شده و نیاز خود را بیشتر با آنها مطرح می کنند.

انواع پودر نسکافه فله کیلویی

انواع پودر نسکافه فله کیلویی

پودر نسکافه وقتی در بازار به صورت کیلویی عرضه شود، برای خریداران صرفه اقتصادی دارد. زیرا بسیاری از هزینه ها مانند بسته بندی را نداشته و همواره محصولاتی خوب و درجه یک را راهی بازار خواهند کرد که می توان به انواع زیر اشاره نمود:

  1. نسکافه گلد
  2. نسکافه کلاسیک
  3. نسکافه پودری

همانطور که می دانید پودر نسکافه محصولی ست که در کارخانه های تخصصی فرآوری می شود، به همین دلیل از نظر بهداشتی نیز در وضیت بسیار خوب است. لذا انتخاب و خرید آن بیشتر براساس مزیت های موجود مورد توجه بوده و بهترین ها مد نظر قرار می گیرد.

معمولا در انواع پودر نسکافه شاخصه های زیر مهم است:

  • تولید از بهترین قهوه
  • نداشتن ناخالصی
  • فرآوری در بهترین شرایط
  • مشخص بودن نوع ترکیبات
  • بهره گیری از بسته بندی های بهداشتی

مرکز فروش نسکافه در تهران

مرکز فروش نسکافه در تهران

همانطور که می دانید بازار تهران یکی از بهترین ها برای فروش انواع نسکافه می باشد. زیرا تقاضا در این شهر زیاد بوده و افراد مختلف براساس شاخصه های کیفیتی آنها را مد نظر قرار می دهند.

شرح کالا

وزن کارتن
نسکافه گلد اکوادور

۲۵ kg

نسکافه گلد هندی

۲۳ kg

نسکافه گلد برزیل

۲۰ kg

نسکافه گلد کلمبیا

۲۵ kg

نسکافه کلاسیک هندی

۲۲  kg

نسکافه کلاسیک برزیل

۲۰  kg

نسکافه کلاسیک کلمبیا

۳۰ kg

نسکافه کلاسیک هلندی

۱۰ kg

نسکافه اسپرسو هندی

۲۵  kg

نسکافه اسپرسو برزیل

۲۵  kg

نسکافه اسپرسو کلمبیا

۳۰ kg

نسکافه اسپرسو مالزی

۲۰  kg

همانطور که می دانید در شهرهای مختلف ایران مراکز فروش نسکافه محصولاتی خوب و درجه یک را ارائه داده و همواره شرایط همکاری خوبی را رقم می زنند. در این میان بهترین تولیدات که در شرکتهای بزرگ و تخصصی فرآوری شده اند، فروش بسیار بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید