🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اینترنتی نسکافه فله در ۳ مدل مختلف

فروش اینترنتی نسکافه فله و قهوه با در نظر گرفتن تقاضای شهرهای مختلف انجام می شود. در این میان شرکت هایی را می توان دید که به صورت کاملا حرفه ای مشغول به فعالیت بوده و محصولاتی درجه یک را به مشتریان خود ارائه می دهند.

نسکافه یکی از تولیداتی ست که می توان محبوبیتش را در میان افراد مختلف شاهد بود. به این ترتیب دسترسی به بهترین نوع آن برای افراد مختلف اهمیت داشته و همواره به صورت حرفه ای بررسی می شوند.

در سالهای اخیر شرکت هایی که این تولیدات را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند، شاخصه های کیفیتی را مهم دانسته و بسیاری از محصولات خود را براساس آن راهی بازار می کنند. در این صورت خواهند توانست با شرکت های مختلف رقابت کرده و محصولی بهتر راهی بازار کنند. لذا خریداران می توانند با بررسی استانداردها و شاخصه های کیفیتی بهترین تولیدات را مد نظر قرار داده و نیاز خود را مطرح خواهند کرد.

فروش اینترنتی نسکافه فله

نسکافه همانند دیگر انواع پودرهای نوشیدنی به صورت فله و بسته بندی راهی بازار می شود. در این صورت متقاضیان انتخاب بهتری داشته و براساس نیاز و سرمایه خود اقدام به خرید محصول خواهند کرد.

در سالهای اخیر فروش اینترنتی نسکافه نیز دسترسی بهتری را به همراه داشته است. به طوری که اغلب خریداران می توانند از سراسر کشور سفارشات خود را مشخص نموده و بهترین نوع نسکافه را از مجموعه های معتبر و شناخته شده خریداری کنند، لذا از انواع نسکافه های فله در بازار ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. نسکافه گلد اکوادور
  2. نسکافه گلد برزیل
  3. نسکافه گلد هندی
  4. نسکافه گلد کلمبیا
  5. نسکافه کلاسیک برزیل
  6. نسکافه کلاسیک هند
  7. نسکافه کلاسیک کلمبیا
  8. نسکافه پودری برزیل
  9. نسکافه پودری هند
  10. نسکافه پودری کلمبیا

همانطور که می دانید نسکافه محصولی ست که امروزه با طعم ها و مدل های متنوع راهی بازار می شود. در این صورت خرید آن به صورت اینترنتی نیز مهم بوده و افرادی که این تولیدات را سفارش می دهند ذائقه و سلیقه خود را مد نظر قرار خواهند داد. در این میان می توانند انتخاب بهتری براساس شاخصه های موجود در انواع نسکافه داشته باشند.

قیمت کافی میکس فله ای

قیمت کافی میکس فله ای

کافی میکس یکی دیگر از مدل های نسکافه به صورت فوری بوده که با کمی تفاوت در ساختار تولید شده و راهی بازار می شود. این نوع قهوه نیز طرفداران زیادی در ایران داشته و شرکت های معتبر آنها را تولید می کنند.

شرح کالا

وزن کارتن قیمت هر کیلوگرم (ریال)
کافی میکس ۳ در ۱

۴۰ kg

۶۷۰.۰۰۰

کافی میکس ۲ در ۱

۴۰ kg

۰

کافی میکس نیز همانند کاپوچینو به صورت فله ای در بازار توزیع می شود. به این ترتیب شرایط خرید بهتری برای مجموعه هایی داشته که بیشترین مصرف را خواهند داشت. از این رو در سالهای اخیر توزیع کافی میکس به صورت فله و بسته بندی مد نظر شرکت های مختلف ایرانی ست.

مرکز خرید قهوه و نسکافه در تهران

مرکز خرید نسکافه در تهران

در شهر تهران توجه به کیفیت و مرغوبیت قهوه و نسکافه بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل شهروندان تهران با در نظر گرفتن مزیت های موجود در این محصولات سعی در تهیه بهترین ها دارند. با توجه به اینکه مراکز معتبر و تخصصی به این محصول اهمیت داده و همواره باکیفیت ترین ها را راهی بازار می کنند، سفارش و خرید انواع قهوه و نسکافه برای اغلب افراد به خوبی فراهم شده است.

در نتیجه قهوه و نسکافه با در نظر گرفتن موضوعاتی مانند نوع، برند و کیفیت خریداری شده و می توان تاثیرات خوبی را نیز شاهد بود.

قیمت هر کیلو نسکافه گلد، کلاسیک و پودری در تهران

قیمت هر کیلو نسکافه و قهوه فوری در ۳ مدل گلد، کلاسیک و پودری در بازار تهران متفاوت می باشد لذا می توانید برای خریدی ارزان و مقرون به صرفه از طریق نمایندگی های پخش در تهران اقدام نمایید تا بتوانید آخرین فایل لیست قیمت به روز رسانی شده نسکافه را تهیه نمایید.

کلیه محصولات نسکافه فوری به صورت وارداتی می باشند که در برندهای توبک و برمک به فروش می رسند، لازم به ذکر است هر یک از محصولات در کارتن های ۲۰، ۲۳ و ۲۵ کیلوگرمی مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید