🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده هات چاکلت ۱ کیلویی

قیمت عمده هات چاکلت ۱ کیلویی را چگونه می توان در اختیار داشت؟ آیا در انتخاب و خرید این محصول نیاز به دقت در رابطه با برند تولید کننده نیز است؟ استانداردهای موجود در هات چاکلت باکیفیت کدامند؟

خرید بسیاری از محصولات امروزه در بازار با دقت بالا انجام می شود. زیرا رقابت میان عرضه کننده ها افزایش یافته و همواره باید تولیدات خوب و درجه یک مد نظر باشند. با توجه به اینکه در سالهای اخیر عملکرد شرکت ها در رابطه با عرضه تولیدات خوراکی مد نظر خریداران قرار گرفته است، امروزه سفارش محصولات خوب و درجه یک بسیار سریع تر و راحت تر انجام می شود.

در رابطه با هات چاکلت همین موضوع مطرح است. به این ترتیب که تولیدات متنوع راهی بازار شده و متقاضیان در رابطه با این محصول قدرت خرید زیادی دارند. به این ترتیب می توانند در رابطه با مزیت ها و شاخصه های موجود اطلاعات کسب کنند.

خرید بهترین برند هات چاکلت کیلویی

خرید بهترین برند هات چاکلت کیلویی

برند تولید کننده از مهمترین شاخصه هایی ست که در خرید هات چاکلت اهمیت دارد. زیرا این محصول را شرکت های مختلف به بازار عرضه داشته و هر یک از آنها استانداردهای متنوع را در تولید بکار می گیرند. از جمله برندهای تولید کننده هات چاکلت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هات چاکلت بگتا
  • هات چاکلت سانتوس
  • هات چاکلت لترا
  • هات چاکلت نیتل

شناخت بهترین برند تولید کننده هات چاکلت با مشاوره گرفتن از مجموعه های تخصصی اهمیت دارد. به این ترتیب باید در موضوعات زیر دقت زیادی شود:

  • کیفیت مواد اولیه
  • روش تولید و میکس مواد
  • بررسی درصد هات چاکلت
  • حجم هر بسته بندی
  • طعم و مزه محصول
  • میزان ماندگاری

خوشبختانه در بازار ایران مجموعه های معتبر مانند “آرشامین” فعالیت داشته که شناختی دقیقی از انواع هات چاکلت داشته و اطلاعات کافی در رابطه با آن اعلام می دارند. این شرکت ها توانایی فروش حجم زیادی از انواع هات چاکلت را در سراسر ایران داشته و سفارشات عمده را تامین خواهند کرد.

قیمت عمده هات چاکلت در بازار

اعلام قیمت عمده هات چاکلت در بازار شهرهای مختلف ایران موضوعی بسیار مهم است. چرا که متقاضیان عمده می توانند سفارشات خود را آن طور که باید و شاید مشخص نموده و از شهرهای مختلف ایران نیاز خود را مطرح خواهند کرد.

شرح کالا

وزن هر بسته قیمت مصرف کننده (ریال)
هات چاکلت ۷۰ درصد سانتوس

۱۰۰۰ g

۵۸۰.۰۰۰

هات چاکلت ۸۰ درصد سانتوس

۱۰۰۰ g

۶۸۰.۰۰۰
وایت چاکلت سانتوس

۱۰۰۰ g

۷۲۰.۰۰۰

هات چاکلت بگتا

۱۰۰۰ g

 ۸۰۰.۰۰۰
دارک چاکلت بگتا

۱۰۰۰ g

 ۸۵۰.۰۰۰

وایت چاکلت بگتا

۱۰۰۰ g

 ۸۵۰.۰۰۰

قیمت هات چاکلت وقتی به صورت عمده اعلام شود، مسلما مناسب تر است. البته میزان خرید محصول نیز بالا بوده و خریداران باید به این موضوع نیز دقت داشته باشند. در این صورت مراکز عرضه کننده ای که هات چاکلت را در شهرهای مختلف ایران عرضه داشته، به کیفیت و قیمت محصول اهمیت زیادی می دهند.

قیمت هات چاکلت لترا 2 کیلویی

قیمت هات چاکلت لترا ۲ کیلویی در انواع مدل

هات چاکلت لترا یکی از مارک های بسیار خوب ست که در مدل های متنوع عرضه می شود. این محصول استانداردهای لازم را در خود داشته و به صورت کیلویی و بسته بندی راهی بازار می شود.

شرح کالا

وزن هر بسته قیمت مصرف کننده (ریال)
هات چاکلت اورجینال لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰

هات چاکلت پریمیوم لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰
دارک چاکلت لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰

وایت چاکلت لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰
سی وایت چاکلت لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰

پینک چاکلت لترا

۲۰۰۰ g

۱.۱۸۰.۰۰۰

شرکت آرشامین هات چاکلت لترا ۲ کیلویی را با قیمت عمده مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این مجموعه توانسته بسیاری از مشکلات را ان طور که باید رفع کرده و نیاز مشتریان خود را تامین کند. لذا خریداران عمده از شهرهای مختلف ایران می توانند نیاز خود را تعیین کرده و میزان خرید خود را به کارشناسان فروش اعلام دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید