🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کافی میکس کیلویی | بسته بندی ۴۰ کیلوگرمی

قیمت کافی میکس کیلویی در بسته بندی ۴۰ کیلوگرمی در انواع درجه یک و دو متفاوت به بازار عرضه شده است که می توانید برای خرید کافی میکس ارزان قیمت بدون واسطه و مستقیم از طریق این سایت اقدام نمایید.

همان طور که می دانید قیمت کافی میکس کیلویی بسته بندی کیسه ای مناسب بوده و می توان آن ها را به نرخ روز از مراکز تعیین شده به صورت عمده سفارش داد و در طعم دلخواه خریداری کرد. این روزها کافی میکس در انواع مختلف زیر تولید شده که می توانید آن را برای بسته بندی با برند خودتان به راحتی خریداری نمایید.

  1. کافی میکس ۳ در ۱
  2. کافی میکس ۲ در ۱

کافی میکس ها قیمت های مختلفی را دارند و می توان آن ها را با قیمت تعیین شده از سوی خود کارخانه تولید کننده سفارش داده و اقدام به خریداری آن ها نمود. لذا این قیمت هرچه مناسب تر باشد مسلما دارای خرید و فروش بیشتری نیز خواهد بود و برای این منظور شرکت تولید کننده ایرانی کافی میکس با در نظر گرفتن سهولت خرید مشتریان و همچنین جلب رضایت مشتری اقدام به به خدمات زیادی کرده است.

از جمله این که شرکت تولید کننده کافی میکس ، قیمت این محصولات را به صورت به روز در سایت در اختیار افراد قرار داده است تا مشتری ها بتوانند قبل از خرید خود تنوع قیمت محصولات ارائه شده را مشاهده کرده و سپس اقدام به خریداری آن ها نمایند.

قیمت کافی میکس کیلویی بسته بندی ۴۰ کیلوگرمی

امروزه کافی میکس دارای تنوع طعم زیادی می باشد و مشتری های زیادی را از سراسر کشور دارد از همین رو دارای تولید انبوهی در این مجوعه بوده و در خدمت عموم مشتریان قرار می گیرد.

این کافی ها در بسته بندی های مختلفی در سطح بازار روز ارائه می شوند که در این میان می توان به بسته بندی های ۴۰ کیلو گرمی اشاره کرد چرا که بهتر است این کافی میکس ها در بسته بندی های بزرگ تری ارائه شوند تا به خوبی بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان برای بسته بندی های کوچکتر با برند خودشان در سراسر کشور شود.

این تنوع قیمت کافی میکس ها بر اساس کیفیت تولید آن ها تعیین شده و با توجه به این که بسته های ۴۰ کیلو گرمی بزرگ می باشند پس دارای تخفیف خوبی برای خریداران می باشد و مشتری ها می توانند در اندازه مورد دلخواه خود آن ها را تهیه کنند.

ردیف

شرح کالا وزن کارتن قیمت هر کیلوگرم (ریال)
۱ کافی میکس ۳ در ۱

۴۰ kg

۶۷۰.۰۰۰

۲ کافی میکس ۲ در ۱

۴۰ kg

 

خرید کافی میکس ارزان قیمت کیسه ای

کافی میکس ها در تنوع بسته بندی زیادی ارائه می شود و افراد می توانند از مراکز تعیین شده اقدام به خریداری این محصول با کیفیت و قیمت مناسب کنند.

خرید کافی میکس ارزان قیمت کیسه ای

اگر شما نیز بخواهید که کافی میکس را با قیمت مناسب تر و ارزان تر از سطح بازار روز خریداری کنید بهتر است که با توجه به روش های تعیین شده اقدام به این کار کنید.

همانطور که در بالا اشاره شد کافی میکس کیلویی در بسته بندی کیسه ای متنوع بوده و از همین رو مشتری ها می توانند محصول خود را در انواع مورد دلخواه خود سفارش دهند.

روشهای زیادی برای خریداری این محصول تولید شده خوشمزه ارائه شده است که مشتری ها می توانند متناسب با سلیقه شخصی خود اقدام به خریداری آن ها نمایند، خرید کافی میکس ارزان قیمت کیسه ای به صورت مستقیم از سایت تعیین شده یکی از بهترین روش های تعیین شده می باشد.

فروش عمده کافی میکس کیلویی

 

فروش عمده کافی میکس کیلویی تولید ایران

کشور ایران یکی از تولید کنندگان مرغوب کافی میکس در جهان می باشد که روزانه در سطح انبوهی کافی میکس را با کیفیت بالا و طعم بسیار مناسبی تولید کرده و در اختیار افراد قرار می دهند.

فروش عمده کافی میکس کیلویی تولید ایران به روش های مختلفی قابل انجام بوده که ما در این جا به برخی از این موارد اشاره می کنیم و از شما می خواهیم که با ما همراه باشید و ادامه مطالب را مشاهده کنید.

  1. کافی میکس خرده
  2. کافی میکس عمده برای فروشگاه
  3. کافی میکس عوده برای پخش
  4. کافی میکس عمده برای بسته بندی

یکی از روش های خرید و فروش در سطح بازار روش فروش عمده می باشد که مشتری ها می توانند آن ها را با قیمت مناسب تری سفارش داده و خریداری نمایند. کافی میکس کیلویی را می توان از سایت های تعیین شده به صورت انبوهی سفارش داده و آن را به سادگی خریداری کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید