🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت قهوه اسپرسو فوری فله

قیمت قهوه اسپرسو فوری هم از نوع فله در بازار اعلام شده و هم نوع بسته بندی آن مد نظر است. به این ترتیب دسترسی به قیمت مشخص این تولیدات اهمیت زیادی داشته و خریداران از شهرهای مختلف اقدام به خرید می کنند.

همانطور که می دانید رقابت در رابطه با انواع محصولات میان تولید کننده ها و توزیع کننده ها زیاد بوده و همواره شرکت های عرضه کننده به این موضوع دقت زیادی دارند. به طوری که عرضه کننده ها می توانند براساس نیاز مشتریان خود محصولات خوب و درجه یک را ارائه نموده و فروش خوبی را رقم زنند.

در ایران شرایط فروش انواع قهوه توسط مجموعه ها و شرکت هایی فراهم شده که این تولیدات را با کیفیت عالی ارائه می دهند. به طوری که اغلب خریداران به این محصولات توجه داشته و سفارشات خود را آن طور که باید مشخص خواهند کرد.

خرید انواع قهوه فوری فله

خرید انواع قهوه فوری فله

قهوه فوری یا اسپرسو یکی از تولیداتی ست که در رابطه با محصول قهوه می باشد. این محصول را تولید کننده های بزرگ با بهترین قیمت قهوه اسپرسو فوری روز راهی بازار نموده و دسترسی برای خرید آنها فراهم شده است.

در انتخاب و خرید قهوه فوری کیلویی موضوعات زیر اهمیت زیادی دارد:

  • داشتن استانداردهای لازم
  • کیفیت عالی
  • طعم مطلوب محصول
  • نوع بسته بندی
  • رعایت اصول بهداشتی

به این ترتیب در چند سال اخیر شرکت هایی را می توان دید که انواع قهوه فوری را با شرایط خوب راهی بازار نموده و مشتریان خود را تامین می کنند.

تهیه انواع قهوه به صورت فله ای با توجه به فعالیت عرضه کننده ها به صورت اینترنتی به خوبی فراهم شده و متقاضیان زیادی سعی خود را برای سفارش و خرید این تولیدات دارند.

قیمت قهوه اسپرسو فوری در تهران

قهوه اسپرسو فوری در شهرهای مختلف ایران مشتریان زیادی دارد. این تولیدات که با کیفیت عالی و قیمت مناسب در بازار توزیع می شوند، از سوی اغلب خریداران مد نظر بوده و از سراسر کشور سفارش خرید می دهند.

با توجه به اینکه قیمت قهوه اسپرسو فوری یکی از شاخصه های مهم برای خرید قهوه فوری کیلویی بشمار می آید، در بازار شهرهایی مانند تهران و اصفهان باید توسط مجموعه ها و شرکت های تخصصی اعلام شود. به این ترتیب عرضه کننده های بزرگ سفارشات عمده را از مشتریان خود دریافت نموده و با قیمت مشخص آنها را در بازار توزیع می کنند.

شرح کالا

وزن کارتن قیمت هر کیلوگرم (ریال)
نسکافه اسپرسو برزیل

۲۵  kg

۱.۹۲۰.۰۰۰

نسکافه اسپرسو هندی

۲۵  kg

۱.۷۴۰.۰۰۰
نسکافه اسپرسو کلمبیا

۳۰ kg

طرز تهیه قهوه اسپرسو فوری

اما اینکه بتوان از قیمت قهوه اسپرسو فوری بهره گرفت، نیاز به تهیه و خرید آن به صورت استاندارد و اصولی است. به همین دلیل طرز تهیه آن توسط افراد مطلع مشخص شده و علاقمندان می توانند براساس آن اقدام کنند.

طرز تهیه قهوه اسپرسو فوری

یکی از روشهای سریع و آسان تهیه قهوه فوری در خانه و بر روی اجاق گاز است. برای این منظور نیاز به دستگاه قهوه ساز خانگی بوده که متشکل از سه قسمت اصلی می باشد. در ابتدا باید بخش مخزن را از آب پر کرده و در بخش بالایی آن قهوه اسپرسو را قرار داد. به این ترتیب می توان قهوه ای مطلوب و با کیفیت را آماده استفاده نمود. البته میزان غلظت قهوه بستگی به سلیقه و ذائقه افراد خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین نسکافه، کافی میکس، هات چاکلت و کاپوچینو دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
Call Now Buttonتماس بگیرید